Ośrodek Pomocy Społecznej w Namysłowie

 

 

W ZWIĄZKU Z PRZECIWDZIAŁANIEM COVID- 19 OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ  W NAMYSŁOWIE INFORMUJE, ŻE OD DNIA 03.08.2020 R. PRZYJMOWANIE KLIENTÓW ODBYWAĆ SIĘ BĘDZIE W NASTĘPUJĄCY SPOSÓB:

 

- OBSŁUGA KLIENTÓW W GODZINACH OD 8.00 DO 12.00,

- OBOWIĄZKOWO KLIENCI ZOBOWIĄZANI SĄ DO ZAKRYCIA MASECZKĄ UST I NOSA,

- OBOWIĄZKOWE JEST ZDEZYNFEKOWANIE DŁONI PO WEJŚCIU DO OŚRODKA,

- MIĘDZY OSOBAMI POWINNA OBOWIĄZYWAĆ CO NAJMNIEJ 1,5 METROWA ODLEGŁOŚĆ,

- KLIENCI ZOBOWIĄZANI SĄ DO PRZYCHODZENIA W POJEDYNKĘ Z KOMPLETEM KOPII NIEZBĘDNEJ DOKUMENTACJI (ZWŁASZCZA UBIEGAJĄCY SIĘ O ŚWIADCZENIE RODZINNE),

- ZALECA SIĘ KORZYSTANIE Z WŁASNEGO DŁUGOPISU.

                                                                                                                                    

 

Z-CA DYREKTORA

OPS W NAMYSŁOWIE

MALWINA JABŁOŃSKA

 


 

 

Ośrodek Pomocy Społecznej w Namysłowie – Dział Świadczeń Społecznych – przypomina, że świadczenie wychowawcze (500+) przyznane w okresie od 01 lipca 2019r. do nadal, przyznane jest do 31 maja 2021r.

 

Świadczeniobiorco!
Wniosek o kontynuację 500+ wyślij nam po 01 lutym 2021r.!

 

Świadczeniobiorco!
Od 01 lipca 2020r. wyślij wniosek o świadczenie „Dobry start” – 300,00 zł dla ucznia na rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2020/2021!

 

 

 

 Z-ca Dyrektora OPS w Namysłowie

 

Malwina Jabłońska

 

 


 SZCZEGÓŁY W PONIŻSZYM PROTOKOLE

 

 

Nabór Pracownik Socjalny

Oświadczenie dotyczące danych osobowych.

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

PROTOKÓŁ ZAMÓWIENIA PUBLICZNEGO

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Na mocy pkt.13.7 zapytania ofertowego dotyczącego usługi kompleksowego zorganizowania wyjazdu integracyjnego do miejscowości nadmorskiej w Polsce ( Mielno, Puck , Rewal itp.) dla rodziców i dzieci przeżywających problemy opiekuńczo wychowawcze w gminie Namysłów  w ramach projektu: projektu „ Bliżej rodziny i dziecka -wsparcie rodzin przeżywających problemy opiekuńczo- wychowawcze oraz wsparcie pieczy zastępczej współfinansowanego z środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego na lata2014-2020, Oś priorytetowa VIII- Integracja Społeczna zamawiający unieważnia przedmiotowe postępowanie.

Przyczyną unieważnienia jest zbyt wysoka cena najkorzystniejszej oferty, która przewyższa kwotę dofinansowania ze środków Unii Europejskiej na realizację przedmiotu zamówienia.

 

                                                                                                Zastępca Dyrektora OPS

                                                                                                     Malwina Jabłońska

 

 

Informujemy, że w dniu 10.04.2020 r.  Ośrodek Pomocy Społecznej w Namysłowie będzie czynny do godz. 12:00

Za utrudnienia przepraszamy

 

 

 

 

Namysłów, 07.04.2020r.

 

Dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej w Namysłowie, zaprasza do składania ofert cenowych przez Wykonawców zainteresowanych realizacją usług w zakresie sprawiania pogrzebu zmarłym (osób dorosłych oraz dzieci martwo narodzonych) z terenu Gminy Namysłów, zgodnie z wyznaniem.

 

Wszystkie niezbędne załączniki oraz treść zapytania do pobrania na stronie biuletynu  Informacji Publicznej Ośrodka Pomocy Społecznej w Namysłowie.

 

 

 

Copyright © 2009 Ośrodek Pomocy Społecznej w Namysłowie. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Strona internetowa używa plików cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.